Sürdürülebilirlik

HAVA YAŞAM HAYATI İÇİN ÖNEMLİDİR

Bu bir içgüdü - doğduğumuzda yaptığımız ilk şey. Doğal olarak havanın temiz olmasını bekliyoruz, ancak içgüdüsel olarak soluduğumuz havanın kalitesini sorgulamıyoruz. Bilimsel topluluk ve küresel medya, insan sağlığı ve düşük hava kalitesi arasındaki bağlantılar hakkında rapor vermeye devam ediyor. Hem ulusal hem de uluslararası kuruluşlar bu sorunu ele alıyor. Sağlık ve ekonomik etkiler daha belirgin hale geldikçe, yeni standartlar koymaya ve farkındalık yaratmaya çalışıyorlar.

MDSJ PROSES olarak, bu küresel inisiyatifleri desteklemenin sorumluluğumuz olduğunu düşünüyoruz;

İNSANLAR, TÜM CANLILAR İÇİN ÇEVRE SAĞLIĞININ KORUNMASI

MDSJ ilk günden beri sürdürülebilir bir şirket olmuştur. Yarım asırdan fazla bir süredir, insanların daha temiz hava solumasına yardımcı olduk. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte gerçekten sürdürülebilir bir gelecek oluşturabileceğimize inanıyoruz.

İskandinav pazarında doğup büyüyen ve bugün küresel olarak yaptığımız her şeyin içine yerleştirilmiş güçlü bir sürdürülebilirlik kültürümüz var. Sürdürülebilir olmak bize rekabet üstünlüğü sağlıyor. Ancak bizim için, müşterilerimize doğrudan fayda sağlayan işimize doğal bir yaklaşımdır. Müşterilerimiz için en iyi çözümlerin gezegenimiz için de en iyi çözüm olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Bu nedenle, tasarımdan teslimata ve ürün yaşam döngüsü boyunca yoldaki her adımın, yaptığımızın insanlar ve çevremizdeki dünya üzerindeki etkisini düşünüyoruz. Problem çözme, yenilikçi tasarım, hassas işlem kontrolü ve güçlü bir müşteri odaklılığa yeni bir yaklaşımla, herkesin daha kolay nefes alabilmesi için her yönüyle daha verimli olmayı hedefliyoruz. Daha fazla bilgi edinin ve MDSJ'in sizi korumanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Hakkımızda

Gizlilik

Basın Etkinlikler

EN BAŞA DÖN

HER ZAMAN KONUŞMAYA HAZIRIZ

İLETİŞİM

©2019 MDSJ PROSES Tüm hakları saklıdır

Web Tasarım GLOBAL MEDYA

Web tasarım içeriğimiz ve web yazılımımız noter tasdiklidir. Kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.